Banese ne shitje 72m2 tek Rruga C

61,450 € Per Shitje Prishtinë-Mat 1-Rr. Ndue Perlleshi

Banesa gjendet ne Rrugen C, kati i 5. Banesa me siperfaqe 72.3m2 ka kete renditje: dhome dite me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 banjo edhe 1 ballkon. Banesa perfundohet ne Gusht te vitit 2021 dhe shitet me cmim 61,450 Euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A2273

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
72 72 2 1 5

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Kamera,Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Lindje

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme