Banese me qira me 2 dhoma gjumi ne Aktash

1,200 € Per Qira Prishtinë-Aktash-

Banesa gjendet ne lagjen Aktash ne afersi te Ministrise se Arsimit , eshte ne katin e 8 dhe ka kete renditje, dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, nje wc, nje banjo dhe nje ballkon . Banesa leshohet me qira 1200 euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A2274

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
100 100 2 1 8

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Orientimi: Perëndim

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme