Lokal me qira 205m2 në lagjen Aktash

3,000 € Per Qira Prishtinë-Aktash-Agim Ramadani

Lokali gjendet në rrugën kryesore, Agim Ramadani në lagjen Aktash. Lokali ka sipërfaqe 205m2, dhe për momentin është në fazën e rregullimit dhe i ndarë në 4 hapësira, 3 WC, vend parkim për 3 makina dhe një teracë. Është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme. Lokali lëshohet me qira me cmim prej 3000 euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Shop Under Construction A2275

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
205 205 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme