Banesë në shitje 104m2 në Ulqin

150,000 € Për Shitje Ulqin--

Banesë në shitje 104m2 në Ulqin, ne fillim te lagjes Pinjesh. Banesa gjindet ne katin e dytë dhe ka këtë renditje: 1 dhomë dite, 1 kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 WC, 1 depo, 1 terrasë. Banesa shitet në cmim prej 150000 euro, cmimi per m2 është 1450 euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A2280

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
104 0 2 1 2

Karakteristika

  • Paisje ekstra: Ashensor,Interfon,Air condition

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme