Banesë me qira me 2 dhoma gjumi në Veternik

Cmimi sipas marrëveshjes E dhënë me qira Prishtinë-Veternik-Richard Holdbrooke

Banesa ndodhet në rrugën Richard Holdbrooke, në Veternik. Banesa ndodhet në katin e VII-të, me sipërfaqe 83m2 dhe ka këtë renditje: dhome dite me kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjo, WC, depo, ballkon dhe garazhe.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Rented Apartment New A2311

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
83 0 2 1 7

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme