Banese me qira me tri dhoma gjumi ne Arberi

700 € Per Qira Prishtinë-Arberi-Arberi

Banesa gjendet ne Arberi ndertim i kompanise Redoni. Banesa ka siperfaqe prej 116m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi, banjo wc, shpajz dhe dy ballkona. Banesa leshohet me qira me cmim prej 700euro ne muaj,

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A714

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
116 116 3 2

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme