Lokal me qira 55m2 në Qendër

700 € E dhënë me qira Prishtinë-Qendër-Rr. Sylejman Vokshi

Lokali gjendet në Qendër në katin përdhesë. Lokali me siperfaqe ka këtë renditje: 1 hapësirë dhe 1 WC. Lokali lëshohet me qira me çmim 700 Euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Rented Shop Used A2343

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
55 0 0 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Air condition
  • Orientimi: Lindje

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme