Banese

900 € Per Qira Prishtinë-Bregu i Diellit-Bregu i Diellit

Banesa gjendet ne Bregun e diellit ne objektin Ontexi-mont ne katin e III. Banesa ka siperfaqe prej 120m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi, banjo dhe wc. Banesa shitet me cmim prej 900euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A796

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
120 120 4 2 3

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme