Lokal me qira 40m2 ne Qender te qytetit

420 € Per Qira Prishtinë-Qafa-Fehmi Agani

Lokali gjendet në Qendër të qytetit, në rrugën Fehmi Agani. Lokali ka 40m2, me pamje në rrugën kryesore, ka një WC, 2 hyrje dhe lëshohet me qira me çmim prej 420 euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Shop Used A2362

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
40 40 0 0

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme