Lokal me qira 84m2 në lagjën Arbëria

580 € Per Qira Prishtinë-Arberi-Rr. Ahmet Krasniqi

Lokali gjendet në lagjën Arbëria, në katin përdhesë. Lokali me sipërfaqe 84m2 ka këtë renditje: 2 hapësira, 1 kuzhinë dhe 1 banjo. Lokali lëshohet me qira me çmim 580 euro për muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Shop Used A2368

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
84 0 0 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Air condition
  • Orientimi: Perëndim

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme