Banesë me qira me 2 dhoma gjumi në Veternik

400 € E dhënë me qira Prishtinë-Veternik-Richard Holbrooke

Banesa ndodhet ne rrugën Richard Holbrooke, në Veternik. Banesa ndodhet në katin e VII-të, me sipërfaqe 85m2 dhe ka këtë renditje: dhome dite me kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjo, WC, depo dhe ballkon. Banesa lëshohet me qira me cmim prej 400 euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Rented Apartment New A2381

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
85 85 2 1 7

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor,Interfon

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme