Banesë në shitje 74.7m2 në lagjen Bregu i Diellit

67,230 € Per Shitje Prishtinë-Bregu i Diellit-Kompleksi Famis

Banesë në shitje 74.7m2 në lagjen Bregu i Diellit. Banesa gjindet në katin e 5 dhe ka këtë renditje: 1 dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 banjo dhe 1 ballkon. Banesa është e renovuar dhe posedon mirëmbajtjen e nderteses në të cilën përfshihet: lifti, pastrimi i hyrjes, interfoni. Banesa ka pozitë shumë të mire dhe nuk ka ndonjë pengesë të pamjes. Banesa shitet në cmim prej 67230.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A2382

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
75 0 2 1 5

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos,Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor,Interfon

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme