Lokal me qira 270m2 në Hajvali

600 € Per Qira Hajvali--Deshmoret e Gollakut

Lokali gjendet ne rrugen Deshmoret e Gollakut ne Hajvali. Lokali ka siperfaqe 270m2 dhe nje WC. Lokali lëshohet me qira me cmim prej 600 Euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Shop New A2383

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
270 0 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme