Banesë në shitje 64.7 m2 në lagjën Bregu i Diellit

58,230 € Per Shitje Prishtinë-Bregu i Diellit-

Banesë në shitje 64.7 m2 në lagjën Bregu i Diellit. Siperfaqja e banesës është 64.7 m2 në katin e 5 dhe ka këtë rënditje : dhomë dite me kuzhinë,1 dhomë gjumi, banjo dhe ballkon. Banesa ka ngrohje me rrymë. Banesa është e renovuar, posedon mirëmbajtjen e hyrjes, lift dhe interfonin. Banesa shitet me cmim 58,230.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A2384

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
65 0 1 1 5

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos,Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor,Interfon

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme