Banesë me qira me 3 dhoma gjumi ne lagjen Arbëria - Dragodan

700 € Per Qira Prishtinë-Arberi-Vicianumi

Banesa gjendet në rrugën Vicianumi, në lagjen Arbëria - Dragodan. Banesa ndodhet në objektin e ndërtuar nga kompania "Butrinti" në katin e III-të. Banesa ka sipërfaqe 130m2 dhe ka këtë renditje: dhomë dite me kuzhinë, tri dhoma gjumi, banjo, WC, depo dhe tre ballkona. Banesa ka dritë të mjaftueshme për shkak te pozicionimit te saj në të tri anet: Lindje, Jug dhe Veri. Banesa lëshohet me qira me cmim prej 700 euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A2385

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
130 130 3 1 3

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme