Banesë në shitje 84.5 m2 në Fushë Kosovë

79,000 € Per Shitje Fushë Kosovë--rr.Dardania

Banesa gjendet në rrugen Dardania, Fushë Kosovë. Banesa është ne katin e III-të, me siperfaqe 84.5 m2, e renovuar në mënyre ekskluzive dhe ka këtë rënditje: Dhome dite me kuzhinë, dhomë gjumi, banjo dhe ballkon. Banesa shitet me cmim prej 79.000 Euro

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A2386

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
85 85 1 1 3

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme