Banesë në shitje 86 m2 te Prishtina e re

62,780 € Per Shitje Prishtinë-Prishtina e Re-rruga Korabi

Banesa gjendet në lagjën Prishtina e re me siperfaqe 86 m2 dhe ka këtë rënditje, dhomë dite, kuzhinë, dy dhoma gjumi, një banjo dhe një ballkon. Objekti është i gatshëm për banim. Cmimi per m2 eshte 730 euro .

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A2387

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
86 86 2 1 4

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Jug,Perëndim

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme