Zyre me qira 330m2 në lagjen Pejton

2,500 € Per Qira Prishtinë-Pejton-Sejdi Kryeziu

Zyret ndodhen në rrugën Sejdi Kryeziu, në lagjen Pejton. Zyret kanë sipërfaqe 330m2 dhe janë të ndara në 6 hapësira pune. Zyret kanë poashtu edhe 4 WC, një kuzhinë, nje zyre per IT dhe një ballkon. Zyret lëshohen me qira me cmim prej 2500 euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Office Used A2388

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
330 330 0 0 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Air condition

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme