Banese 64m2 me qira ne Lakrishte

350 € Per Qira Prishtinë-Lakrishtë-Lakrishte - ndertesat e Tregtis

Banesa gjendet ne Lakrishte ne objektin e Tregtise ne katin e IV. Banesa ka siperfaqe prej 64m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo dhe ballkon. Banesa leshohet me qira me cmim prej 350euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A961

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
0 63 0 0

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme