Zyre me qira me katër njësi në lagjën Prishtina e Re

500 € Per Qira Prishtinë-Prishtina e Re-Linda Premium Residence

Zyra ndodhët në lagjën Prishtina e Re në rrugën Behar Begolli, ne katin e I-rë me siperfaqe 124 m2 dhe ka këtë renditje : 4 njësi pune ,1 kuzhine, 2 banjo,1 wc dhe nje ballkon. Zyra lëshohet me çmim prej 500 euro ne muaj

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Office New A2394

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
124 0 3 2 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Lindje,Jug

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme