Banesë me qira me dy dhoma gjumi në lagjën e Muhaxherëve

600 € Per Qira Prishtinë-Mahalla e Muhaxhereve-Anton Ceta

Banesa gjendet ne lagjen e muhaxherëve ne afërsi të Ministrisë së Arsimit , është në katin e 2 dhe ka këtë rënditje, dhomë dite, kuzhinë, dy dhoma gjumi, dy banjo dhe një ballkon. Banesa lëshohet me qira e pa mobiluar me cmim prej 600 euro për muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A2396

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
96 96 2 1 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Lindje,Perëndim

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme