Lokal me qira 30m2 në lagjen Arbëria

300 € Per Qira Prishtinë-Arberi-Ahmet Krasniqi

Lokali gjendet në lagjen Arbëria, në rrugën kryesore Ahmet Krasniqi. Lokali ka sipërfaqe 30m2 dhe një WC. Lokali lëshohet me qira me cmim prej 300 Euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Shop Used A2397

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
30 0 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Air condition

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme