Lokal me qira 170m2 në lagjen Tophane

1,500 € Per Qira Prishtinë-Tophane-Ilir Konushevci

Lokali gjendet në lagjen Tophane, në rrugën kryesore Ilir Konushevci. Lokali ka sipërfaqe 170m2, ka nje hapësirë, dy WC dhe një depo. Lokali lëshohet me qira me cmim prej 1500 Euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Shop Used A2400

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
170 0 0 0 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Lindje,Veri

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme