Objekt me qira 560m2 në Magjistralen Prishtinë - Ferizaj

2,500 € Per Qira Çagllavicë - Prishtinë--

Objekti gjendet në Magjistralen Prishtinë - Ferizaj dhe ka sipërfaqe prej 560m2. Objekti lëshohet me qira me cmim prej 2500 Euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Shop Used A2401

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
560 0 0 0 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Garazh: 2

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme