Objekt në shitje 800m2 në Kolovicë

370,000 € Per Shitje Prishtinë-Kolovicë-

Objekti gjendet në Kolovicë dhe shtrihet në një hapsirë prej 3.8 Ari. Objekti ka sipërfaqe prej 800m2 dhe shitet me cmim 370.000 Euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Commercial complex Used A2402

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
800 0 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Jug

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme