Banesë në shitje 78m2 te Prishtina e Re

65,000 € Per Shitje Prishtinë-Mat 1-Rr.Don Shtjefën Kurti

Banesa gjendet në lagjën Prishtina e re me siperfaqe 78 m2 dhe ka këtë rënditje, dhomë dite, kuzhinë, dy dhoma gjumi, një banjo dhe një ballkon. Objekti është në ndertim e sipër dhe është i gatshëm për banim në muajin dhjetor. Cmimi është 65000 euro .

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A2404

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
78 0 2 1 7

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor
  • Orientimi: Perëndim

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme