Zyre me qira 185 m2 ne Aktash

550 € Per Qira Prishtinë-Aktash-rr Gazmend Zajmi

Zyra gjendet ne lagjen Aktash , ka gjithseje 185 m2 eshte ne katin e III dhe ka 5 hapsira , 2 banjo, kuzhine, ballkon, dhe dy garazha . Zyra do te renovohet dhe cmimi per muaj eshte 550 euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Office Used A2405

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
185 185 4 1 3

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Orientimi: Lindje,Perëndim
  • Garazh: 2

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme