Lokal me qira 51m2 në lagjen Bregu i Diellit

550 € Per Qira Prishtinë-Bregu i Diellit-Rr.Hajrullah Avdullahu

Lokali gjendet ne Bregun e diellit ne Rr.Hajrullah Avdullahu. Lokali ka sipërfaqe prej 51m2 dhe lëshohet me cmim prej 550 Euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Shop Used A2408

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
51 0 0 0

Karakteristika

  • Paisje ekstra: Air condition
  • Garazh: 3

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme