Lokal me qira 67m2 në lagjën Kalabria

450 € Per Qira Prishtinë-Kalabri-Rr.Shefqet Shkupi

Lokal me qira në lagjen Kalabria ne Prishtinë 76m2, lokali është i ri dhe gjendet perballë rruges kryesore, lokali ipet me qira me cmim prej 450Euro në muaj, cmimi është i negociueshem, lokali ka qasje ne dy rrugët e asfaltuara.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Shop New A2444

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
76 0 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Garazh: 5

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme