Lokal me qira 76m2 ne lagjen Kalabria

800 € Per Qira Prishtinë-Kalabri-Rr.Shefqet Shkupi

Lokal me qira ne lagjen Kalabria me siperfaqe prej 76m2, lokali eshte i ri dhe gjendet ne katin e dyte me qasje ne dy anet me rruge, lokali leshohet me cmim prej 800 Euro ne muaj.Cmimi eshte i negociueshem

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Shop New A2445

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
67 0 0 0 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme