Shtepi me qira ne Marigona 1

2,500 € Per Qira Prishtinë--Marigona 1

Shtepia gjendet ne lagjen Marigona 1, dhe shtrihet ne nje siperfaqe prej 5 ari. Shtepia ka 399 m2 dhe perbehet prej 4 dhoma gjumi prej te cilave 2 dhoma kane banjot vetanake, nje dhome dite, nje kuzhine, 3 ballkona, podrum, garazh, dhe para shtepise kopsht jashtezakonisht te bukur. Shtepia leshohet me qira me cmim prej 2.500euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A1240

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
0 399 4 3

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme