Lokal me qira 218m2 + 40m2 terase ne lagjen Arberia

1,500 € Per Qira Prishtinë-Arberi-Ahmet Krasniqi

Lokali gjendet ne lagjen Arberia, ne rrugen Ahmet Krasniqi. Lokali ka siperfaqe 218m2 dhe nje terase te mbyllur 40m2. Lokali eshte i pajisur me te gjitha paisjet per funksion te gastronomise. Lokali eshte i ndare ne dy hapesira, 3 WC, kuzhinen dhe depo. Lokali leshohet me qira me cmim prej 1500 euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Shop Used A2495

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
218 0 0 0 1

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme