Banesë duplex me qira 91m2 në Bregun e Diellit

400 € Per Qira Prishtinë-Bregu i Diellit-

Banesë duplex me qira 91m2 në Bregun e Diellit. Banesa ne katin e parë ka 1 dhomë dite, 1 kuzhinë, 1 banjo ndërsa në katin e 2 ka: 2 dhoma gjumi, 1 banjo dhe gjithashtu permban tavanin 30m2. Banesa lëshohet në cmim prej 400 euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Duplex Used A2496

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
91 0 2 1 4

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Air condition

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme