Shtëpi me qira me 5 dhoma gjumi në Taukbashqe

1,200 € Per Qira Prishtinë-Sofalia-Rr.Mbretnesha Teute

Shtëpia gjëndet në Taukbashqe, e shtrire në një hapësirë prej 3 Ari. Shtëpia ka siperfaqe prej 250m2 dhe ka këtë renditje: 1 dhome dite, 2 kuzhina, 5 dhoma gjumi, 2 banjo dhe 2 ballkona . Shtëpia leshohet me qira me cmim prej 1200euro në muaj

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A2499

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
250 0 5 3

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë,Pelet
  • Orientimi: Lindje,Veri
  • Garazh: 1

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme