Lokal në shitje 60m2 në lagjën Ulpiana

0 € Per Shitje Prishtinë-Ulpianë-

Lokali gjendet në rrugën Henri Dunont në lagjen Ulpiana. Lokali ka sipërfaqe te brëndshme 60m2 dhe terasë 40 m2. Lokali është në katin e parë (përdhesë) ka orientim nga perëndimi dhe shitet me cmim Sipas marrveshjës

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Shop Used A2500

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
60 0 0 0 1

Karakteristika

  • Orientimi: Perëndim

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme