Banesë në shitje 81m2 në Ulpianë

Cmimi sipas marrëveshjes Per Shitje Prishtinë-Ulpianë-Rr.Mujë Krasniqi

Banesa gjendet në Ulpianë tek banesat e ish oficereve në rrugën Mujë Krasniqi ne katin e l-rë. Banesa ka siperfaqe prej 81m2 dhe ka këtë rënditje: dhomë dite, kuzhinë, 3 dhoma gjumi, banjo dhe tualet. Banesa është e kontraktuar me qira per afat të gjatë si ordinancë Fizioterapeute. Banesa shitet me cmim sipas marreveshjës

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A2502

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
81 0 3 1 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Orientimi: Lindje,Perëndim

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme