Shtëpi ne shitje 430m2 ne lagjën Dodona

350,000 € Per Shitje Prishtinë-Dodona-Rr.Xhelal Mitrovica

Shtëpi në shitje 430m2 në lagjën Dodona, shtepia ka 4 kate dhe ka kete renditje; 2 dhoma dite, 2 kuzhina, 7 dhoma gjumi, 4 banjo,1 Depo dhe 2 vende per parking. Shtepia shitet me cmim prej 350 000 euro

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A2504

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
430 0 7 4

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Pelet
  • Orientimi: Lindje,Perëndim,Veri
  • Garazh: 1

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme