Banesë 150m2 me qira në Pejton

1,300 € Per Qira Prishtinë-Pejton-Sejdi Kryeziu

Banesa gjendet në Pejton në rrugën Sejdi Kryeziu në katin e katërt. Banesa ka sipërfaqe prej 150m2 dhe ka këtë renditje: dhomë dite, kuzhinë,katër dhoma gjumi, banjo, wc, ballkon dhe garazhë. Banesa lëshohet me qira e mobiluar me cmim prej 1.300euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A2508

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
150 150 4 1 4

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor
  • Orientimi: Lindje,Jug,Perëndim
  • Garazh: 1

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme