Banesë 118.5 m2 në shitje tek Mahalla e Muhaxhereve

106,650 € Per Shitje Prishtinë-Mahalla e Muhaxhereve-

Banesë 118.5 m2 në shitje tek Mahalla e Muhaxhereve. Banesa gjendet në katin e 9 dhe ka këtë renditje: 1 dhomë dite, 1 kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 1 banjo,1 WC dhe 1 ballkon. Banesa është ndërtim i ri dhe shitet me çmim prej 106,650 euro apo 900 euro për m2.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A2509

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
119 0 3 2 9

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Lindje,Perëndim

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme