Zyre 50m2 me qira në Qendër

450 € Per Qira Prishtinë-Qendër-Edit Durhan

Zyret gjenden në Qendër në rrugën Edit Durhan në katin e 2. Zyret kan sipërfaqe prej 50m2 dhe kan këtë renditje: dhomë dite, kuzhine, dhomë gjumi, banjo dhe ballkon. Zyret lëshohen me qira me cmim prej 450euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Office Used A2510

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
50 50 1 1 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Orientimi: Jug

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme