Banesë me qira me 2 dhoma gjumi në Pejton

400 € E dhënë me qira Prishtinë-Pejton-Rr. Sejdi Kryeziu

Banesa gjendet në Pejton, Banesa është në katin e dytë dhe ka këtë rënditje,1 dhomë dite, 1 kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, dhe 1 ballkonë. Banesa lëshohet me qira me cmim prej 400 euro për muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Rented Apartment Used A2512

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
83 0 2 1 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Lindje

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme