Shtepi ne shitje ne Cagllavice

135,000 € Për Shitje Çagllavicë - Prishtinë--Cagllavice

Shtepia gjendet ne Cagllavice e shtrire ne nje hapsire prej 4.75Ari. Shtepia ka siperfaqe prej 150m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi dhe dy banjo. Shtepia shitet me cmim prej 135.000euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A1336

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
0 150 3 2

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme