Banesë me qira me një dhomë gjumi në Lakrishtë

350 € Per Qira Prishtinë-Lakrishtë-

Banesa gjendet në lagjën Lakrishtë tek ndërtesa e Nartelit, është në katin e dymbëdhjetë dhe ka këtë rënditje, dhomë dite, kuzhinë, dhomë gjumi dhe banjo . Banesa leshohet me cmim prej 350 euro

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A2529

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
50 0 1 1 12

Karakteristika

  • Orientimi: Lindje,Jug

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme