Banesë me një dhomë gjumi me qira ne Vellushe

400 € Per Qira Prishtinë-Vellusha-Afrim Loxha

Banesa gjendet në Vellushë në lagjën Afrim Loxha ne katin e dytë, në afërsi te shkollës fillore Elena Gjika, shtëpise së pleqëve dhe kopshtit për femijë. Banesa ka sipërfaqe prej 65m2 dhe ka këtë renditje: dhomë dite, kuzhinë, dhomë gjumi, banjo dhe ballkon. Banesa lëshohet me qira me cmim prej 400euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A2536

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
65 65 1 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme