Zyre 70m2 me qira tek Dukagjini Residence

450 € Per Qira Prishtinë-Lakrishtë-

Zyre me qira 70m2 në Lakrishtë tek Dukagjini Residence. Zyra ka 1 hapsirë të punës/qëndrim ditor, 1 kuzhinë, 1 banjo, 1 depo dhe 1 ballkon. Banesa është e mobiluar dhe i ka të gjitha paisjet e reja, duke përfshirë edhe kuzhinën e re. Zyra është e hapur dhe nuk ka hapësira ndarëse brenda banesës, gjendet në katin e 11-të dhe lëshohet me qira me inventarë me çmim prej 450 euro në muaj dhe të gjitha shpenzimet mbulohen nga pronari, përfshirë ujin, rrymën, ngrohjen qëndrore.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Office New A2539

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
70 70 0 1 11

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Ashensor
  • Orientimi: Perëndim

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme