Banesë 76m2 në shitje në Dardani

110,000 € Per Shitje Prishtinë-Dardani-Dardani

Banesa gjendet në Dardani në afërsi të ngrohtorës në katin e 4. Banesa ka sipërfaqe prej 76m2 dhe ka këtë renditje: dhome dite, kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjo, wc dhe podrum. Banesa shitet me cmim prej 110.000euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A2541

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
76 0 2 1 4

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Ashensor,Air condition
  • Orientimi: Lindje,Perëndim

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme