Banesë me tri dhoma gjumi me qira në Rrugën B

650 € E dhënë me qira Prishtinë-Mat 1-Rruga B

Banesa gjenedet në Rrugën B në ndërtesat e Royal-it në katin e katërt. Banesa ka sipërfaqe prej 110m2 dhe ka këtë renditje: dhomë dite me kuzhinë, tri dhoma gjumi, banjo, wc , ballkon dhe garzhë. Banesa lëshohet me qira me cmim prej 650euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Rented Apartment Used A2542

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
110 110 3 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Ashensor,Air condition
  • Orientimi: Jug,Perëndim
  • Garazh: 1

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme