Banesë në shitje 93.2m2 në Aktash

121,000 € Per Shitje Prishtinë-Aktash-Rr. Adrian Krasniqi

Banesa gjendet në Aktash në rrugën Adrian Krasniqi në katin e tetë, në afersi të Hotel Ambasador. Banesa ka sipërfaqe prej 93.2m2 dhe ka këtë rënditje: dhomë dite, kuzhinë, 2 dhoma gjumi, banjo , tualet dhe nje ballkon. Banesa përfundon ne prill 2022 dhe shitet me cmim prej 1300euro per m2

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Under Construction A2544

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
93 0 2 1 8

Karakteristika

  • Orientimi: Lindje,Jug

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme