Shtëpi në shitje 215m2 në lagjen Hana – Çagllavicë

200,000 € Per Shitje Çagllavicë - Prishtinë--

Shtëpia gjendet në lagjen Hana në Çagllavicë, qasja e lehtë për qytet si dhe afërsia me qendrat tregtare si Albi Mall, Grand Store dhe shumë të tjera e bëjnë lokacionin si një ndër më të kërkuarit. Lagja është e tipit të hapur, e organizuar me shtëpi luksoze, infrastrukturë moderne, parkingje të mjaftueshme për banorë, hapësira të gjelbruara dhe shumë elemente tjera për një ambinet të rehatshëm, funksional dhe të sigurtë. Shtëpia ka një sipërfaqe të brendshme 215m2 e shtrirë në një hapsirë prej 340m2 (3.4Ari). Kati përdhesë ka këtë renditje: Qëndrimi ditor me Kuzhinë, Tryezaria, Banjo, Depo dhe Garazha. Ndërsa kati i parë ka këtë rënditje: Dhoma e gjumit me Banjo dhe Garderobier (masterbedroom), Ballkoni, dy dhoma gjumi, Banjo dhe Utiliti. Shtëpia ka një investim të stilit Anglez ku përfshihet fasada, parketi, ngrohja qëndrore me rrymë, dyer dhe dritare të kualitetit të lartë si dhe shumë investime tjera të cilat e bëjnë Shtëpinë shumë të veçantë.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House New A2545

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
215 0 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Lindje,Jug

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme