Banesë me qira me dy dhoma gjumi në Rrugen Muharrem Fejza

Cmimi sipas marrëveshjes Per Qira Prishtinë-Mat 1-Rr. Muharrem Fejza

Banesa gjendet në Rr.Muharrem Fejza afer Rrethrrotullimit te rruges C. Banesa është në katin e dytë dhe ka këtë rënditje, 1 dhomë dite, 1 kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, nje tualet dhe 1 ballkonë. Banesa lëshohet me qira sipas Marrveshjes.Banesa perfshin 2 garazha dhe një depo.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A2546

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
87 0 2 1 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Perëndim
  • Garazh: 1

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme